ابتدا خدمات مورد نیاز خود را انتخاب کنید.

پزشک عمومی

درخواست ارسال پزشک عمومی در منزل

پزشک متخصص کرونا

تست کرونا و معاینه وضعیت کرونا 

پزشک متخصص قلب

ارسال پزشک متخصص قلب در منزل

پزشک متخصص اطفال

ارسال پزشک متخصص اطفال در منزل

راهنمای ثبت درخواست شما عزیزان

برای اطلاع از تعرفه های پزشک در منزل و همچنین مشاوره و دریافت پاسخ تمام سوالات خود می توانید به صورت ۲۴ ساعته با ما در تماس باشید. تیم ما در تلاش است که بهترین خدمات را در سریع ترین زمان با بهترین بودجه در راستای سلامت و تندرستی به شما عزیزان ارائه دهد.

ثبت درخواست

ابتدا درخواست خود را از طریق فرم یا تماس تلفنی ثبت کنید.

کارشناسان ما با شما تماس می گیرند

کارشناسان ما در سریع ترین زمان ممکن درخواست شما را بررسی کرده و با شما تماس می گیرند.

پزشک در منزل چه خدماتی به شما ارائه می‌دهد؟

icons8-doctor-male-96

ویزیت سالمندان

icons8-insulin-pen-96

مراقبت از افراد دیابتی

icons8-mother-room-96

ویزیت اطفال

icons8-heart-cross-100

ویزیت افراد مبتلا به بیماری قلبی

ویزیت بیماران کرونایی

مراقبت‌های ارتوپدی

ویزیت پزشک در منزل

پیش از بیان هر مطلبی می‌توان گفت: افراد در این روزهای کرونایی و اهمیت یافتن بیشتر حفظ سلامتی، صرفه جویی در زمان، سرعت بخشیدن روند درمان و کاهش هزینه‌های جانبی ترجیح می‌دهند تا از خدمات ارسال پزشک به منزل بهره مند شوند. آن‌ها می‌توانند بدون خروج از منازل خود، در آسودگی کامل و در زمان دلخواه خود، از خدمات درمانی و مراقبتی پزشکان استفاده کنند. از این رو امروزه این خدمات، با استقبال بسیار خوبی مواجه شده است. تذکر: اما بهتر است در این بخش نکته مهمی را بیان کنیم: این سرویس برای مواقع اورژانسی نمی‌باشد. شما باید در صورتی که مشکل اورژانسی دارید با شماره تماس ۱۱۵ تماس بگیرید. اهمیت ارسال پزشک به منزل می‌توان گفت: با اعزام پزشک به منزل مشکل اتلاف زمان و مشکلات فیزیکی بیمار برطرف می‌گردد. از طرفی برخی از مراکز درمانی وجود دارند که مراجعه افراد کم توان به آن‌ها دشوار است. از این رو حتی رفت و آمد این افراد برای درمانشان، یک مشکل جدی برای آن‌ها تلقی می‌گردد. اما با ارسال پزشک به منزل تمام این مشکلات و دشواری‌ها هموار می‌شود.

آیا ویزیت پزشک در منزل تحت پوشش بیمه قرار می‌گیرد؟

در گذشته عدم برخورداری از بیمه یکی از مشکلاتی بود که بیمارانی که قصد برخورداری از این خدمات را داشتند، از آن رنج می‌بردند. اما خوشبختانه با پیگیری‌های صورت گرفته در سال‌های اخیر، بهره مندی از خدمات بیمه برای افرادی که از خدمات درمان در منزل بهره مند نیز امکان پذیر شده است. در نتیجه افراد این امکان را دارند تا بتوانند در منازل خود و با صرف هزینه پایین‌تر به راحتی از این خدمات استفاده کنند.

اعزام پزشک به منزل

مزایای اعزام پزشک در منزل چیست؟

اعزام پزشک به منزل دارای مزیت‌های متعددی است که شامل موارد زیر می‌شود:

ویزیت کردن و معاینات پیوسته و منظم پزشک در منزل می‌تواند در کاهش احتمال بستری شدن بیمار نقش داشته باشد و موجب کاهش احتمال بستری شدن، گردد.
· برای مراجعه بیمار به مراکز درمانی بیشتر مواقع یک یا دو نفر نیز به عنوان همراه درگیر درمان او می‌شوند. همین اتلاف وقت و درگیری‌ها نیز می‌تواند برای خانواده‌ها هزینه آور باشد.
· ویزیت شدن بیمار توسط پزشک حاذق، باتجربه و متخصص در محل
· مراجعه پزشک به بالین بیمار مخصوصا سالمندان، می‌تواند حس بسیار خوبی در آن‌ها ایجاد نماید.
· این خدمات می‌تواند موجب کاهش هزینه روند درمان گردد، و درمان در محیطی آرام و پاکیزه، به دور از بیماری‌های عفونی صورت گیرد.

ویزیت پزشک عمومی در منزل

معمولا پزشکان عمومی به گونه‌‌ای آموزش می‌بینند که قادر باشند با بررسی وضعیت کلی بیمار و موارد مهم و حیاتی وی، مشکلاتی که در او وجود دارد را در نظر بگیرند و بهترین اقدام را برای درمان او انجام دهند. همچنین او می‌تواند برخی مشکلات را تشخیص داده و در صورت نیاز فرد را به پزشکان متخصص ارجاع دهد. پزشک عمومی می‌تواند برخی آزمایش‌های متنوع را با متناسب با شرایط و نیاز شما، برایتان انجام دهد. این آزمایشات می‌تواند شامل نوار قلب، آزمایش ادرار، فشار خون و… شود.

ارسال پزشک در منزل

بهتر بودن دریافت خدمات پزشکی در منزل

اما چرا دریافت این خدمات برای درمان بیمار در منزل بهتر است؟ برای پاسخ به این پرسش باید بیان کنیم: امروزه دریافت این خدمات در منزل جایگزین بسیار مناسبی برای دریافت همین خدمات در بیمارستان است. زیرا با شیوع ویروس کرونا دیگر بیمارستان‌ها ظرفیت کمتری برای پذیرش بیماران جدید دارند. از طرف دیگر دریافت این خدمات در بیمارستان‌های خصوصی می‌تواند هزینه‌های سنگینی را برای فرد یا خانواده وی، به همراه داشته باشد. متاسفانه اکثر افراد توان مالی پرداخت این هزینه‌ها را ندارند. شما می‌تواند در شرایط حاد، به راحتی از خدمات اعزام پزشک به منزل استفاده کنید.

کلام آخر

امروزه کلیه افراد جامعه به دنبال راهی برای دستیابی به آرامش و رفاه بیشتر هستند. در بیشتر موارد افراد مجبورند تا برای انجام یک ویزیت یا چکاب ساده، زمان خود را هدر دهند یا از چند وقت قبل، وقت خود را برای انجام این معاینه تنظیم نمایند. اما می‌توان با دریافت خدمات اعزام پزشک به منزل از تمامی این دردسر‌ها رهایی یافت و به همان آرامشی که جویای آن هستید، دست یابید. امیدواریم توانسته باشیم مطالب مفیدی را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.

 

سوالات متداول

آیا پزشکان می توانند نسخه دارو تجویز کنند؟

پزشکانی که به منزل شما ارسال می شوند میتوانند دارو تجویز کنند و شما میتوانید دارو را از داروخانه تهیه کنید.

آیا مجموعه هم‌دم به صورت شبانه روزی و در تعطیلات هم ارسال پزشک به منزل را انجام می دهد؟

بله؛ ما تمام روزهای هفته و ایام تعطیل سال هم ارائه خدمات پزشکی در منزل را داریم.

آیا حضور پزشک در منزل بهتر است یا مراکز درمانی؟

با توجه به این که در مراکز درمانی پزشک دائم در حال ویزیت کردن بیمارانش است احتمال خطا و بی دقتی ممکن است رخ دهد. ولی با حضور پزشک در منزل با ارامش خاطر می تواند شما را معاینه کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.