خدمات پزشکی هم‌دم محجوب ایرانیان شامل تمام خدمات بالینی، اجاره تجهیزات پزشکی و آمبولانس خصوصی می باشد. می توانید با کارشناسان مربوطه تماس داشته باشید و ما برای شما متخصص مربوطه را ارسال خواهیم کرد.

خدمات پزشکی هم‌دم در راستای ارائه تمامی خدمات تخصصی پزشکی، نظیر خدمات بالینی، خدمات پاراکلینیکی، خدمات پرستاری، مراقبت‌های بارداری و انجام انواع تست‌های پزشکی در منزل، به صورت شبانه‌‌روزی، فعالیت می‌کند. علاوه بر این‌ها با اجاره تجهیزات پزشکی و آمبولانس خصوصی، به بیماران کمک خواهد کرد تا بدون دغدغه، پزشک متخصص و تجهیزات لازم در محل را داشته باشند.

مجموعه هم‌دم چگونه و با توجه به چه نیازی شکل گرفت؟

این مجموعه پس از طی موفق مراحل قانونی، توسط تیمی متشکل از پزشکان و پرستاران متخصص، ثبت و راه اندازی شد. سپس در راستای تکمیل تیم حرفه‌ای خود، اقدام به جذب نیروهای متخصص این حوزه نمود. مجوز رسمی وزارت بهداشت خدمات بیمار هم‌دم به شماره ۲۲۱۷۲۴-۳ قابل استعلام می باشد.

اعضای تیم هم‌دم پس از نیاز سنجی از بیماران و با توجه به ایراداتی که در خدمت رسانی بیمارستان‌ها و مراکز درمانی وجود دارد، اقدام به ثبت و راه اندازی این مجموعه کردند. ارائه خدمات بیمار هم‌دم با توجه به نیاز خانواده‌ها به خدمات 24 ساعته بیمار، حذف رفت و آمد به مراکز درمانی و نداشتن مسئولیت پذیری مراقبان حاضر در بیمارستان‌ها، شکل گرفت

متخصص در محل

ما یک متخصص برای شما ارسال خواهیم کرد.

پزشکی و درمانی

ارائه خدمات پزشکی و درمانی در محل

آزمایش و تست

تست و آزمایش در خانه شما

اجاره تجهیزات

اجاره انواع تجهیزات پزشکی ماهانه و هفتگی

اجاره آمبولانس

اجاره آمبولانس خصوصی در محل

هم‌دم چه خدماتی به بیماران می‌دهد؟

پیش از هر چیزی لازم است ابتدا به این نکته اشاره کنیم که پرستار در منزل، تنها یک فرد نبوده، بلکه خدمات بیماری است که به صورت تخصصی و حرفه‌ای به شخص ارائه می شود. با کمک پرستار در منزل، وضعیت بیمار به صورت مداوم چک شده و به وی کمک کرده تا بدون دغدغه و با خیالی آسوده در منزل خود زندگی کند. در ادامه به برخی از این خدمات بیمار اشاره کرده‌ایم.

متخصص در محل

مجموعه هم‌دم با توجه به تیم پزشکی و پرستاری خود، می تواند انواع تخصص‌ها و خدمات درمانی در محل را پوشش دهد. این مجموعه آماده اعزام پزشک متخصص در محل برای درمان کودکان، سالمندان و خدمات به بیمار هفت روز هفته، می‌باشد.

خدمات پزشکی و درمانی در محل

خدمات پزشکی و درمانی در محل مجموعه هم‌دم شامل فیزیوتراپی و تمرینات ورزشی، پانسمان و تزریقات، نصب اکسیژن، ویزیت پزشک متخصص، نوار قلب، درمان زخم بستر و …. می‌باشد. انجام خدمات بیمار شبانه روزی بوده و پرستار تا هر زمان که فرد بخواهد با او همراه خواهد بود.

خدمات بیمار در منزل

اجاره دستگاه پزشکی

گاهی برخی بیماران باید مدت‌های طولانی را در منزل سپری کنند و به همین دلیل به تجهیزات پزشکی در محل نیاز دارند. بیشتر اوقات خرید این تجهیزات مقرون به صرفه نمی باشد. لذا بهترین روش، اجاره دستگاه پزشکی در منزل می‌باشد. خدمات بیمار هم دم انواع دستگاه‌ها و تجهیزات پزشکی را به صورت شبانه‌روزی، اجاره می‌دهد.

آزمایش‌ها و تست‌ها

به دلیل شیوع ویروس کرونا و توصیه به عدم حضور در مکان‌های پرجمعیت آزمایشگاه‌ها، انجام تست در منزل یکی از خدمات بیمار جدید هم‌دم می باشد. برای انجام آزمایش‌ها و تست‌ها در محل، ابتدا لازم است تا پذیرش به صورت اینترنتی انجام پذیرد و سپس متخصص آزمایشگاه به محل اعزام شود. همچنین گرفتن چکاب کامل، از خدمات 24 ساعته بیمار نیز محسوب می‌شود.

اعزام  و  اجاره آمبولانس در محل

انجام خدمات بیمار شبانه‌روزی، آمادگی لازم جهت اعزام آمبولانس به محل را می‌طلبد. تیم متخصص هم‌دم با اعزام و اجاره آمبولانس در محل، به صورت 24 ساعته، به شما کمک می‌کند تا با آسودگی خاطر و در کمترین زمان، پزشک و پرستار متخصص در محل را داشته باشید. برای دریافت آمبولانس کافیست با این شماره تماس بگیرید: 02158986000

مزایا استفاده از خدمات هم‌دم برای بیمار در منزل

بنیانگذاران ارائه خدمات بیمار هم‌دم، همواره از متقاضیان این خدمات بوده و علاوه بر استفاده خود پیش از بیماران، با مددجویان مجموعه کاملا درد آشنا هستند. از مزایا خدمات بیمار در منزل هم‌دم می توان به موارد زیر اشاره کرد:

پرستاری و مراقبت شبانه‌روزی از انواع بیماران، سالمندان و کودکان

دریافت هزینه کمتر در مقابل ماندن در بیمارستان

حذف رفت و آمد و اتلاف وقت در مراکز درمانی

امکان رسیدگی عاطفی و غذایی بهتر بیمار، بر اساس ذائقه شخصی

خدمات به بیمار هفت روز هفته

آسودگی خاطر بیمار و احساس آرامش

نظارت خانواده بر ارائه خدمات بیمار

انجام تست‌ها و آزمایش‌های لازم از خدمات 24 ساعته بیمار می باشد.

در صورت نیاز رسیدگی به کارهای شخصی سالمند و کودک

اعزام آمبولانس خصوصی در محل

انجام خدمات بیمار شبانه‌روزی و با امکانات ویژه و متدهای روز دنیا. و …

نکته پایانی

مجموعه خدمات پزشکی همدم، همواره تمام تلاش خود را برای جذب بهترین‌های این حوزه، انجام می‌دهد تا در کنار تخصص، رفتار و پیشینه آن‌ها نیز مورد تایید باشد. شما می‌توانید برای بهره‌مندی از این خدمات ارزنده، مشاوره رایگان دریافت کرده و برای اعزام متخصص مدنظر خود با کارشناسان مربوطه تماس حاصل نمایید.