اجاره تخت بیمارستانی

اجاره انواع تخت های بیمارستانی، اگر قصد اجاره تخت بیمار را دارید کافیست از اطلاعات زیر تخت خود را انتخاب کنید یا از طریق تماس با کارشناسان اقدام به اجاره تخت بیمارستانی کنید.  ما انواع تخت ها را در کمترین زمان در اختیار شما قرار می دهیم.

اجاره تخت بیمار

تماس برای اجاره تخت بیمار

اگر به دنبال اجاره تخت بیمارستانی روزانه، هفتگی و یا ماهانه می توانید با شماره زیر تماس بگیرید 

021-58986000

تخت‌ها دارای نوع‌های بسیار زیاد و گوناگونی هستند که از هریک از آن‌ها برای امور خاصی استفاده می‌شود. مراکز درمان به میزان هزینه بسیار زیادی نیاز دارند. اجاره تخت بیمار یکی از مهم‌ترین قابلیت و خدمات برخی سازمان و مراکز درمانی است. هزینه اجاره تخت بیمارستانی نسبت به بستری شدن در بیمارستان بسیار مقرون به صرفه و ارزان است. امروزه با بالا رفتن قیمت‌ها، کمتر کسی پیدا می‌شود که از پس هزینه‌های وارده بربیاید.

خانواده‌ها می‌توانند با اجاره تخت بیمارستانی خود را از دست هزینه‌های سرسام آور راحت کنند. تخت برای راحتی بیماران طراحی و ساخته شده است که از آن‌ می‌توان در هر حالی استفاده کرد. اجاره تخت بیمارستانی یکی از خدمات سایت هم دم است که قادر است تا آن را به مشتریان خود ارائه کند.

در ادامه شما را با مطالب بیشتری راجع به اجاره تخت بیمارستانی آشنا می‌کنیم؛ پس با ما همراه باشید.

اجاره تخت بیمارستانی در منزل

انواع تخت بیمار برای اجاره

تخت بیمار دارای نوع‌های گوناگون و زیادی است. هریک از این نوع تخت‌ها به منظوری استفاده شده و کاربرد بخصوصی دارند. در ادامه به بررسی انواع تخت بیمار برای اجاره می‌پردازیم:

تخت بیمارستانی مکانیکی

تخت بیمارستانی مکانیکی یکی از ساده‌‌ترین تخت‌هایی است که شما می‌توانید برای بیمار خود اجاره کنید. برای تنظیم آن، از یک اهرم استفاده شده است. شما می‌توانید از این اهرم کمک گرفته و تخت را به شکل دلخواه خود تنظیم کنید.

تخت بیمارستانی برقی یا الکترونیکی

تنظیم و کنترل کردن تخت بیمارستانی برقی به صورت اتوماتیک و خودکار انجام می‌شود و نیازی نیست شما دچار سختی شوید. کافی است تا برای تنظیم کردن آن از دکمه‌های موجود در دسته‌ی تخت استفاده کنید. اجاره تخت برقی بیمارستانی می‌تواند به شما در نگهداری بیمارتان کمک کند. تخت‌های برقی دارای سه مدل هستند که در ادامه به بررسی آن‌ها می‌پردازیم.

تخت‌های تک شکن

تخت‌های تک شکن یکی از نوع‌ تخت‌های برقی می‌باشند. در این تخت، فقط امکان تنظیم نمودن زاویه سر را خواهید داشت و سایر زاویه‌ها قابل تنظیم و جابجایی نیستند.

تخت‌های دو شکن

تخت‌های دو شکن یکی دیگر از نوع تخت‌های برقی هستند که می‌توانید زاویه پایین و سر را تغییر داده و تنظیم کنید.

تخت‌های سه شکن

اجاره تخت‌ بیمارستانی سه شکن یک انتخاب صحیح است؛ چرا که این تخت‌ یکی از بهترین تخت‌های تولیدی برقی می‌باشد. در این نوع تخت‌ها، می‌توانید زاویه‌های سر، پایین و میان آن‌ها را تنظیم کنید. اجاره تخت بیمارستانی سه شکن می‌تواند انتخاب مناسبی برای شما باشد.

تخت بیمارستانی نیمه برقی یا نیمه الکترونیکی

در مدل تخت نیمه الکترونیکی شما می‌توانید ارتفاع آن را به صورت دستی تنظیم کنید. ولی لازم به ذکر است که برای تنظیم کردن پا و سر تخت می‌توانید از حالت برقی آن کمک بگیرید.

اجاره تخت بیمارستانی

اجاره تخت بیمارستانی برای چه افرادی مفید است؟

اجاره تخت بیمارستانی یکی از مزیت و قابلیت‌های خوب برخی سازمان‌ها می‌باشد. آن‌ها با انجام این کار قصد دارند تا هم مردم را از دردسر دور نگه دارند و هم رضایت مشتریان خود را جلب نمایند. برخی از خانواده‌ها، بیمارانی دارند که باید آن‌ها را بستری کرده و تحت درمان قرار دهند. یا حتی ممکن است بیمارشان از وضعیت بدی برخوردار باشد و مجبور باشند تا آن را علاوه بر بیمارستان، در منزل نیز نگهداری کرده و از آن مراقبت کنند. در این حالت است که برای نگهداری از بیمار، موظف به خرید یا اجاره تخت بیمار هستند.

میزان استراحت در بهبودی افراد دارای اهمیت بسیاری است. چرا که با برخورداری از استراحت زیاد، دوره بیماری کم‌تری را تجربه خواهید کرد. حال وقت آن است که بگوییم اجاره تخت بیمارستانی برای چه افرادی مفید است؟ با ما در ادامه همراه باشید.

بیماری

اجاره تخت بیمارستانی برای افرادی که به علت بیماری و کسالت مجبور به استراحت طولانی مدت هستند مفید است. آن‌ها می‌توانند با کمک این تخت، میزان استراحت خود را افزایش دهند.

وضعیت وخیم

توجه داشته باشید در صورتی که بیمار شما از وضعیت وخیمی برخوردار باشد و قادر به حرکت نباشد، می‌توانید برای راحتی او تخت بیمارستانی لگن‌دار تهیه کنید. این تخت معمولا برای افرادی که به علل مختلفی توانایی حرکت ندارند مفید است. این تخت به گونه‌ای طراحی شده که می‌توانید اندازه طول و عرض آن را براساس قد بیمار خود تنظیم کنید. اجاره تخت بیمارستانی لگن‌دار معمولا برای بیماران خاص توصیه می‌شود و آن‌ها می‌توانند به منظور راحتی خود، از آن استفاده کنند.

دوری از محیط بیمارستان

اجاره تخت بیمارستانی برای افرادی که علاقه‌ای به ماندن در بیمارستان ندارند هم مفید است. چرا که می‌توانند با اجاره آن، در منزل مانده و درمان خود را انجام دهند و از محیط بیمارستان دور بمانند.

تخت بیمار باید چه ویژگی‌ هایی داشته باشد؟

در واقع بیمار، فردی است که نمی‌تواند زیاد حرکت کند و کاری انجام دهد. لازمه استراحت و راحتی بیماران، تخت آن‌ها است. تخت بیماران باید دارای یسری ویژگی‌هایی باشد تا براساس آن ویژگی‌ها بتوان تختی را از سایر تخت‌ها انتخاب کرد. در ادامه به بررسی ویژگی‌های تخت بیماران می‌پردازیم:

امکان تنظیم کردن زاویه ‌و اندازه‌های تخت به منظور راحتی بیمار در آن وجود داشته باشد.

جابجایی آن راحت و بدون دردسر باشد.

دارای نرده در کناره‌های تخت باشد.

چرخ‌های کنترل‌دار یا همان ترمز داشته باشد.

دارای کمربند برای محافظت از بیمار باشد.

برخی از تخت‌ها دارای قابلیت عملکرد احیاء قلب هستند که یکی از مزیت خوب تخت‌های جدید به حساب می‌آید.

شست و شوی راحت و آسانی داشته باشند.

از کیفیت و استاندارد مناسبی برخوردار باشد.

تشک با کیفیت و خوبی داشته باشد.

از یکسری تنظیم کننده برای مدیریت و کنترل اتوماتیک تخت دارا باشد.

موارد بیان شده، جزو ویژگی‌های تخت یک بیمار است که شما می‌توانید براساس این موارد، تختی مناسب برای بیمار خود انتخاب و فراهم کنید.

ارسال تخت بیمارستانی به منزل

چه مدارکی برای اجاره تخت بیمار نیاز است؟

اجاره تخت بیمار می‌تواند فراهم کننده راحتی و آسایش بیمار شما باشد. چرا که با استفاده از آن می‌توانید زمان استراحت فرد بیمار را افزایش داده و در نهایت روند درمانی او را کاهش دهید. البته لازم به ذکر است که اجاره تخت نیز کار آسانی نیست و دردسر و مشکلاتی خواهد داشت. ولی در عوض بیمار شما از راحتی و استراحت زیادی برخوردار خواهد بود. به منظور اجاره تخت، یکسری مدارکاتی مورد نیاز است تا براساس آن‌ها، سازمان مربوطه بتواند به شما اعتماد کرده و تختی را به شما اجاره دهد. در ادامه به بررسی مدارکات لازم برای اجاره تخت بیمارستانی می‌پردازیم:

اصل و کپی شناسنامه و کارت ملی

پر کردن یک سری فرم از جمله اطلاعات فرد بیمار و نگهدارنده او (نام و نام خانوادگی، آدرس، شماره تلفن، مدت زمان اجاره و…)

پرداخت هزینه مورد نیاز

در برخی مواقع، عقد قرارداد

در صورت نیاز چک به عنوان وثیقه که تا زمان تحویل دادن تخت، در نزد فروشنده خواهد ماند. البته لازم به ذکر است که پس از اتمام زمان تعیین شده و برگرداندن تخت، چک نیز به شما برگردانده خواهد شد. و…

البته لازم به ذکر است که مدارکات مورد نیاز به صورت سالانه ممکن است متغیر باشد و مواردی اضافه یا کم شود. شما نیز می‌توانید برای اجاره تخت بیمارستانی به محیط مد نظر خود مراجعه کرده و از اجاره و مدارکات مورد نیاز تخت مورد نظر آگاهی پیدا کنید.

لازم به ذکر است که همچنین می‌توانید برای فراهم کردن اجاره تخت بیمارستانی، به سایت هم دم مراجعه کرده و از خدمات این سایت بهره‌ مند شوید.

مزایای اجاره تخت بیمارستانی

اجاره تخت بیمارستانی یکی از امکانات خوبی است که در اختیار مردم قرار داده شده است. اجاره تخت بیمارستانی دارای مزایایی است که توانسته این مدل تخت‌ها را نسبت به سایر تخت‌ها متمایز کند. مزایای اجاره تخت بیمارستانی به شرح زیر است:

امکان نگهداری از بیمار درون منزل یا بیمارستان

برخی از بیماران توانایی فراهم کردن میزان زیاد هزینه را ندارند و نمی‌توانند از پس آن بر بیایند. در این صورت است که ما اجاره تخت را به شما پیشنهاد می‌دهیم. شما با استفاده از این قابلیت، قادر خواهید بود تا در هزینه‌های خود صرفه جویی کرده و زیاد به خرج نیفتید.

جابجایی آسان و بدون دردسر بیمار

جابجایی برخی از بیماران بسیار کار سختی است و از عهده هر کسی برنمی‌آید. شما با استفاده از اجاره تخت، قادر خواهید بود تا بیمار خود را به راحتی و بدون هیچ‌گونه سختی و دشواری در منزل درمان کرده و در صورت نیاز، آن را جابجا کنید.

امکان جمع شدن تخت

برخی از تخت‌ها دارای امکان هستند که می‌توانید آن‌ها را جمع کرده و باز کنید. این قابلیت اکثرا در تخت‌های تولید شده جدید وجود دارد و شما به راحتی می‌توانید در زمان استراحت بیمار آن را باز کرده، و در صورت عدم نیاز داشتن آن را بسته و در گوشه‌ای گذاشته و نگهداری کنید.

تخت بیمارستانی در منزل

نکات مهم در اجاره تخت بیمارستانی

اجاره تخت بیمارستانی لگن‌دار مختص افراد از کار افتاده و با وضعیت وخیم است. سایر افراد به سختی می‌توانند این نوع تخت را اجاره کنند.

ما اجاره تخت بیمارستانی برقی را به شما پیشنهاد می‌کنیم. چرا که اجاره تخت برقی بیمارستانی از خدمات خوبی است که شما می‌توانید با استفاده از آن برای بیمار خود، تختی مناسب اجاره کنید.

امیدواریم از مطالب بیان شده لذت برده باشید و توانسته باشیم تا اطلاعات مفیدی را در مورد خدمات اجاره تخت بیمارستانی دراختیارتان قرار دهیم. با ورود به صفحه اجاره دستگاه پزشکی در منزل میتوانید سایر خدمات ما در این حوزه را مطالعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.