ارسال پزشک ( متخصص ) کرونا به منزل ( تماس : ۵۸۹۸۶۰۰۰-۰۲۱ )

کرونا بیماری‌ای است که حدود سه سال تمامی مردم در جای جای جهان درگیر آن هستند. اگر فکر می‌کنید کرونا دارید و نمی‌دانید چه پزشکی مناسب شما است، پیشنهاد می‌کنیم از قابلیت ویزیت در منزل کرونا بهره مند شوید. یکی از مهم‌ترین امکانات و قابلیت‌هایی که امروزه در بسیاری از شهرها به وجود آمده، امکان ویزیت بیمار در منزل است که توسط سایت هم دم قابل انجام است.

اعزام متخصص کرونا تنها در زمانی ممکن خواهد بود که شما به کرونا مبتلا شده باشید و امکان مراجعه به بیمارستان را نداشته باشید. در این صورت است که شما می‌توانید از مزیت ارسال پزشک کرونا برخوردار شوید. سایت هم دم قادر است تا با ارسال پزشک کرونا، بیماران را معاینه کرده و نسخه‌هایی برای آن‌ها بنویسد.

در ادامه قصد داریم تا شما را با مطالب مفید و بیشتری در مورد ارسال پزشک به منزل در حوزه کرونا آشنا کنیم؛ پس با ما همراه باشید. 

چه زمانی نیاز به متخصص کرونا داریم؟

کرونا بیماری واگیردار و سختی است و برای گذراندن و برطرف کردن آن نیازمند روحیه خوبی هستید. آگاهی از ابتلا به آن فقط با انجام تست pcr ممکن خواهد بود. این تست یکی از بهترین و قابل اعتمادترین روش‌ها برای پی بردن به این موضوع است. امروزه پزشکان و متخصصان بسیاری به مردم توصیه می‌کنند تا از مراجعه به مراکز درمانی پرهیز و جلوگیری کنند. چرا که میزان مرگ و میر کرونا روند افزایشی دارد و ممکن است حتی اگر مبتلا نباشید هم مبتلا شوید.

ولی لازم به ذکر است در صورتی که نتوانید به مراکز درمانی مراجعه کنید، می‌توانید از ارسال پزشک کرونا بهره مند شوید. این قابلیت در بسیاری از شهرهای کشور وجود دارد و هر فردی می‌تواند از آن استفاده کند. ویزیت در منزل کرونا بیشتر مناسب افراد ناتوانی است که نمی‌توانند به بیمارستان مراجعه کنند.

لازم به ذکر است در صورتی که با علائمی مانند سردرد، سرگیجه، تهوع، اسهال، تنگی نفس، از بین رفتن حس بویایی، آبریزش بینی و… مواجه شدید، می‌توانید درخواست ویزیت در منزل کرونا کنید.

اگر شما هم به متخصص کرونا نیاز پیدا کردید، می‌توانید به سایت هم دم مراجعه کرده و درخواست پزشک کنید. سپس پس از طی مراحل و ثبت اطلاعات، به مکان ثبت شده متخصص کرونا اعزام خواهد شد.

ارسال پزشک کرونایی در منزل

متخصص کرونا در منزل چه خدماتی به شما ارائه می دهد؟

اعزام پزشک کرونا چند سال است که استفاده شده و در جامعه رواج پیدا کرده است. اعزام متخصص کرونا از طرفدار و خواهان زیادی دارا است و مردم علاقه زیادی به این روش دارند. به شکلی که بسیاری از مردم به جای ویزیت شدن در دکترهای بیرون، ویزیت در منزل خود را می‌پسندند.

متخصصین کرونا قادر هستند تا بدون هیچ گونه محدودیتی در زمان و مکان ثبت شده، در محل حاضر شوند. این متخصصین موظف هستند تا خدماتی را به شما عزیزان ارائه کنند و شما را از بیماری و میزان آن باخبر کنند.

انواع خدمات :

اعزام متخصص کرونا طبق مطالب بالا، دارای خدماتی با انواع و اقسام مختلفی است که به میزان بیماری بستگی دارد. از خدمات متخصصین کرونا می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

حضور سریع

اعزام متخصص کرونا عملی است که به صورت سریع انجام خواهد شد. حضور به موقع در محل یکی از خدماتی است که این متخصصین قادر هستند آن را انجام دهند. آن‌ها با آدرس نوشته شده در سایت می‌توانند آدرس شما را پیدا کرده و خیلی سریع در آنجا حضور یابند.

 

انجام تست کرونا در منزل

ارسال پزشک کرونا می‌تواند کار شما را آسان کرده و در منزل خود تست دهید. همچنین قادر می‌شوید تا با انجام یک سری کارها و آزمایشاتی بفهمید که کرونا دارید یا خیر. انجام تست کرونا که همان تست pcr هست، با رعایت پروتکل‌ها انجام می‌شود. جواب این تست در برخی سازمان‌ها در همان لحظه گرفته شده و در برخی در چند روز آینده مشخص خواهد شد.

ارائه لوازمات لازم

در صورت مثبت شدن تست، متخصصین موظف هستند تا ماسک و ضد عفونی کننده به شما ارائه دهند. شما نیز می‌توانید با استفاده این موارد از مبتلا نمودن خود و سایر افراد به این بیماری جلوگیری کنید. بهتر است ضد عفونی کننده مورد استفاده، حاوی 70 درصد الکل باشد تا به خوبی بتواند محیط را پاکیزه کند. این نوع ضد عفونی کننده می‌تواند محیط را از باکتری و میکروب‌ها تمیز کرده و محیطی سالم را به ارمغان بیاورد.

یادآوری توصیه‌ها

این متخصصین پس از انجام تست و مشاهده جواب آن، یک سری توضیحات و توصیه‌هایی به شما ارائه خواهند کرد. شما نیز باید به توصیه‌ها توجه داشته باشید و به آن‌ها عمل کنید تا در آینده هیچ مشکلی برایتان پیش نیاید. در صورتی که به توصیه‌های متخصصین توجه و عمل نکرده باشید، ممکن است دوباره خود و خانواده را به کرونا مبتلا کنید.

ارسال متخصص کرونایی

چگونه به متخصص کرونا هم دم اعتماد کنیم؟

خدمات پزشکی در منزل هم دم به منظور راحتی افراد طراحی و راه اندازی شده است. افراد به راحتی با کمک این خدمات، می‌توانند به دکتر مورد نظر خود دسترسی داشته و از خدمات آن استفاده نمایند. وب سایت هم دم ارائه کننده انواع و اقسام ویزیت‌ها است.

شما می‌توانید با کمک سایت هم دم خود را از دکترهای بیرون بی نیاز کنید و در صورت بروز هر بیماری، از وب سایت هم دم درخواست ویزیت در منزل کنید. سازمان هم دم میزان هزینه بسیار کمتری نسبت به سایر سازمان‌ها دریافت می‌کند و به همین علت طرفداران بسیاری دارد. پس از ثبت نام در سایت هم دم و قبول آن توسط سازمان، متخصص ما به محل مربوطه شما اعزام خواهد شد و قادر است تا خدماتی را به شما ارائه دهد.

ارسال پزشک کرونا به این معنی است که تا زمان بهبودی بیمار، پیگیر حال او و اعضای خانواده‌اش هستند. آن‌ها با زنگ زدن‌های مکرر، قصد دارند تا از حال انسان باخبر شده و در صورت بروز مشکلی، آن را برطرف کنند. این مورد یکی از ویژگی‌ها و مزیت‌های بسیار خوب اعزام پزشک کرونا است؛ پس از زنگ زدن‌های مکرر مراکز بهداشتی خسته نشوید، چرا که می‌خواهند خیالشان از بابت جلوگیری از شیوع بیماری راحت شود.

 

نکاتی که باید تا رسیدن متخصص کرونا به منزل رعایت کنید؟

ویزیت در منزل کرونا یکی از امکانات و قابلیت‌های خاصی است که شما می‌توانید از آن استفاده کنید. توجه داشته باشید که تا رسیدن متخصص کرونا به منزلتان باید یکسری نکات را رعایت کنید. در ادامه به بررسی برخی از نکات می‌پردازیم: 

رعایت بهداشت شخصی

بهداشت شخصی یکی از نکات و مواردی است که هر فردی باید به آن توجه داشته باشد. البته لازم به ذکر است که امروزه افراد کمی پیدا می‌شوند که آن را رعایت کنند. با رعایت بهداشت نه تنها سلامت خود، بلکه سلامت خانواده‌تان را نیز در امان نگه می‌دارید. ولی متاسفانه امان از روزی که کسی بهداشت را رعایت نکند، در این صورت است که همه گریبان‌گیر بیماری و دردسر خواهیم شد.

ضد عفونی کردن محیط

بهتر است تا قبل از رسیدن متخصص کرونا به منزلتان، همه جای منزل را ضدعفونی کنید. شما در واقع با این کار میکروب و عفونت‌ها را از بین می‌برید. برای انجام این کار می‌توانید از الکل حاوی 60 درصد استفاده کنید، تا بهتر بتوانید کثیفی‌ها را پاک کنید.

رعایت فاصله اجتماعی

رعایت فاصله اجتماعی کرونا بسیار مسئله مهمی است و باید به آن توجه خاصی داشته باشید. شما باید فاصله اجتماعی کرونا که 2 متر است را رعایت کرده و از اعضای خانواده جدا بنشینید تا هیچ یک از شما مبتلا نشوید. این فاصله اجتماعی می‌تواند در صورت بروز عطسه یا سرفه‌ای شما را از بیماری در امان نگه دارد.

تماس با ما