اجاره دستگاه های پزشکی

اجاره و ارسال دستگاه های پزشکی ( 24 ساعته )

گاهی برخی از بیماران شرایط بهبود در منزل را دارا هستند. اما برای این کار به تجهیزات پزشکی نیاز دارند. از طرفی خرید این تجهیزات بسیار هزینه بر و پس از مدتی بلا ‌استفاده است. لذا بهترین روش، اجاره تجهیزات پزشکی در منزل می‌باشد. در این صورت متقاضیان هزینه کمتری را برای درمان عزیزان خود متحمل می‌شوند. لذا هم به لحاظ اقتصادی و هم به لحاظ کاربردی، اجاره تجهیزات پزشکی در منزل از خرید آن به‌ صرفه‌تر است.

 

اجاره دستگاه اکسیژن ساز

اجاره تخت بیمارستانی

اجاره انواع دستگاه ها و تخت های پزشکی در سریع ترین زمان، تماس بگیرید!

۰۲۱-۵۸۹۸۶۰۰۰

کرایه انواع تجهیزات پزشکی

گاهی برخی از بیماران شرایط بهبود در منزل را دارا هستند. اما برای این کار به تجهیزات پزشکی نیاز دارند. از طرفی خرید این تجهیزات بسیار هزینه بر و پس از مدتی بلا ‌استفاده است. لذا بهترین روش، اجاره تجهیزات پزشکی در منزل می‌باشد. در این صورت متقاضیان هزینه کمتری را برای درمان عزیزان خود متحمل می‌شوند. لذا هم به لحاظ اقتصادی و هم به لحاظ کاربردی، اجاره تجهیزات پزشکی در منزل از خرید آن به‌ صرفه‌تر است.

انواع تجهیزات پزشکی

تنوع تجهیزات پزشکی بسیار زیاد است. اما اجاره تجهیزات پزشکی در منزل، اغلب برای موارد مراقبتی میسر است. انواع تجهیزات پزشکی موجود در بازار، توسط کادر درمانی قابل خرید است. لذا برخی از این موارد برای عموم مردم عرضه نمی‌شود. از این رو اغلب متقاضیان بایستی به اجاره دستگاه پزشکی مورد نظر خود رو آورند. برخی از انواع تجهیزات پزشکی موجود در بازار عبارتند از:

·        تخت آی سی یو

·        تخت مواج

·        هولتر ریتم قلب

·        دستگاه ساکشن

·        مانیتور قلب، ریه و علائم حیاتی

این تجهیزات همگی در بازار خرید و فروش می‌شوند. اما اجاره برخی از آن‎ها دشوار است. همچنین برخی نیز کمیاب هستند و حتی اجاره آن‌ها نیز دشوار می‌باشد. توصیه می‌شود از مراکز معتبر اقدام به اجاره تجهیزات پزشکی در منزل نمایید.

کدام دستگاه‌های پزشکی را می‌توان در منزل استفاده کرد؟

همان طور که ذکر شد، دسترسی عموم مردم به برخی تجهیزات پزشکی ممکن نیست. یکی از دلایل آن، عدم امکان استفاده در منزل می‌باشد. لذا متقاضیان تنها می‌توانند مشکل خود را با اجاره تجهیزات پزشکی در منزل حل کنند. علاوه بر آن نحوه استفاده از این تجهیزات اهمیت بالایی دارد. برخی از مراکز اجاره تجهیزات پزشکی، آمورش‌های لازم را جهت استفاده از این دستگاه‌ها ارائه می‌نمایند. شایان ذکر است که اغلب این آموزش‌ها رایگان بوده و نیازی به پرداخت وجه ندارد. بهره‌مندی از آموزش رایگان در قبال اجاره دستگاه امکان پذیر است.

برخی از دستگاه‌های پزشکی قابل استفاده در منزل عبارتند از:

·        کپسول اکسیژن

·        دستگاه نبولایزر

·        دستگاه اکسیژن ساز

·        دستگاه بای پپ

مزایای اجاره دستگاه پزشکی در منزل

همان طور که ذکر شد، اجاره تجهیزات پزشکی در منزل مقرون به صرفه‌ترین راه نگهداری از بیماران است. چرا که قیمت خرید این تجهیزات بسیار بالا بوده و خرید آن‌ها برای تمامی اشخاص مقدور نیست. از طرفی نیز خرید برخی از تجهیزات پزشکی برای اشخاص معمولی امکان پذیر نمی‌باشد. لذا یکی از مهم‌ترین مزایای اجاره این تجهیزات، صرفه اقتصادی آن می‌باشد. یکی دیگر از مهم‌ترین مزایای اجاره تجهیزات پزشکی نسبت به بستری در بیمارستان، عدم نیاز به پرداخت هزینه‌های بالا می‌باشد. همچنین محیط منزل برای برخی بیماران خاص، پاکیزه‌تر است. از این رو توصیه می‌شود به جای خرید تجهیزات به فکر اجاره تجهیزات پزشکی باشید. مزایای کلی اجاره تجهیزات پزشکی در منزل عبارتند از:

·        صرفه اقتصادی

·        آموزش استفاده

·        محیط امن منزل

·        نصب و استقرار توسط نماینده

·        بهره‌مندی از خدمات درمانی پزشکان و پرستاران مجموعه

·        بهره‌مندی از جدیدترین دستگاه‌ها و باز پس گیری پس از دوره درمان

تعرفه اجاره دستگاه پزشکی در منزل

اجاره تجهیزات پزشکی در منزل نسبت به خرید این دستگاه‌ها به صرفه‌تر است. اما اجاره این موارد نیز بهای معادل کیفیت خود را دارد. میزان هزینه اجاره بر اساس نوع و کارکرد دستگاه، مدت زمان درخواست اجاره، برند و کیفیت آن متغیر است. لذا توصیه می‌شود برای بهره‌مندی از بهترین دستگاه‌ها، آن‌ها را از مراکز معتبر اجاره نمایید.

سخن پایانی

همان طور که ذکر شد، اجاره تجهیزات پزشکی در منزل می‌تواند به‌ صرفه‌تر از خرید آن‌ها باشد. این مزیت در صورتی امکان پذیر است که بیمار پس از مدت کوتاهی بهبود یابد. همچنین اگر بیمار شما در طول مدت زیادی قرار نیست که از این دستگاه‌ها استفاده کند، پس از بهبودی نزد شما بلا استفاده خواهد بود. لذا توصیه می‌شود، برای استفاده کوتاه مدت از دستگاه ‌های پزشکی در منزل، آن‌ها را اجاره کنید. شایان ذکر است، اجاره دستگاه از مراکز معتبر، گواه بر بروز بودن و استریل کامل دستگاه‌ها می‌باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.