تست سرطان سینه در منزل از خدمات مجموعه پزشکی هَم دَم است. این تیم پزشکی در جهت رفاه حال هموطنان، افراد سالمند و بانوان فراهم شده است. این خدمات در شرایط فعلی کرونا و مشکلات ازدحام و شلوغی برای آن دسته از افرادی است که از تحمل بالایی برای انجام دادن این غربالگری‌ها برخوردار نیستند. این تیم پزشکی تست سرطان سینه در منزل به صورت شبانه‌ روزی را به دلیل رفاه حال همشهریان عزیز انجام می‌دهند.

تست سرطان پستان در منزل یک عمل ویژه و مهم برای افرادی است که وقت و حوصله رفت و آمدهای غیر ضروری را ندارند. همانطور که می‌دانیم تست‌های تشخیصی سرطان‌های سینه با توجه به مسیرهای شلوغ و پرترافیک برای بسیاری از اشخاص آزاردهنده و پر از زحمت است؛ در نتیجه مجموعه پزشکی هَم دَم با بهره‌ گیری از گروهی از متخصصین حوزه پزشکی فرایند تست سرطان سینه در منزل را  برای شما فراهم می‌کند.

سرطان سینه چیست؟

سرطان سینه با رشد مخرب سلول‌های سرطانی به وجود آمده و کارکرد سلول‌های سالم در پستان را مختل می‌کند. سلول‌های سرطانی قدرت رشد و پیشرفت بالایی را دارا هستند و در کم‌ترین زمان ممکن، آسیب جدی به سلامت فرد می‌زنند؛ بنابراین چک کردن‌های مداوم تشخیص سرطان سینه برای بانوان یک اقدام ضروری است.

تست سرطان پستان در منزل یک عمل غربالگری خاص برای بانوانی که زمانی را برای سلامت خود اختصاص نمی‌دهند است. یکی از دلایل آنها نداشتن حوصله برای انجام این کارها در خارج از منزل است که قطعا پیشنهاد ما به عنوان یک مجموعه متخصص پزشکی این است که حتما به طور مداوم تست‌های تشخیصی را انجام دهید.

سلول‌های سرطان سینه ممکن است قسمت‌های مختلفی از پستان را درگیر کرده که فقط با انجام تست‌های تخصصی، تشخیص درست صورت خواهد گرفت. تست سرطان سینه در خانه هیچ کمبود و ضعفی نسبت به انواع سیستم‌های تشخیصی( سونوگرافی، ماموگرافی و ام آر آی) در خارج از منزل ندارد و تست سرطان پستان در منزل تمامی امکانات پیشرفته لازم را برای شما در منزل‌تان فراهم می‌آورد.

توجه کنید که قسمت‌های مختلف پستان ممکن است درگیر سلول‌های سرطانی شوند و تست سرطان سینه در منزل مجموعه هَم دَم تمامی مشکلات را با تشخیص درست نشان می‌دهد.

تست سرطان پستان در منزل

بخش‌هایی از پستان که درگیر سرطان می شوند!

این بخش‌ها شامل:

لوبرل‌ها: غده‌های شیرسازی در پستان

مجراها: لوله‌هایی که شیر را از غده‌های شیر ساز به نوک پستان انتقال می‌دهند.

بافت همبند: بافت لیفی و بافت چربی که قسمت‌های مختلف پستان را در کنار هم حفظ می‌کند.

تشخیص سرطان سینه در منزل تمام جزئیات پستان را به وضوح نشان داده و اقدامات لازمی را که باید انجام شود را به بیماران عرضه خواهد کرد. در بیشتر مواقع سرطان‌های پستان مجراها یا لوبول را درگیر می‌کند و به راحتی با تست سرطان پستان در منزل تشخیص داده می‌شوند.

 در صورتی که مشخص شد شما مبتلا به سرطان سینه هستید، باید اقدامات درمان بعدی و ضروری را زیر نظر یک پزشک متخصص انجام دهید؛ زیرا سلول‌های سرطانی این قدرت را دارند که از طریق رگ‌های خونرسان به غدد لنفاوی رسیده، از پستان خارج شده و دیگر اعضای بدن فرد را درگیر کند. سرطان‌های پستان انواع مختلفی دارند که با  تست سرطان پستان در منزل به سهولت تشخیص داده خواهند شد.

تاکید ما برای غربالگری مداوم پستان خود به همین دلیل است؛ باید بدانید که تشخیص سرطان پستان در منزل بخاطر اهمیت دادن به سلامت بانوان کشور است تا درمان برای این بیماری خطرناک به موقع صورت گیرد.

دلایل بروز سرطان پستان

تست سرطان پستان در منزل یک راهکار مدرن و امروزی برای تشخیص زود هنگام است. باید این نکته را توجه داشته باشید که گاهی مواقع سرطان‌های سینه بدون علامت خاصی هستند، اما همیشه هم بی علامت نیستند. از جمله مواردی که ممکن است باعث ایجاد سرطان‌های پستان شود سن بالای فرد، ژنتیک و داشتن سابقه خانوادگی است.

تست سرطان سینه در منزل شبانه‌ روزی از خدمات ویژه مجموعه پزشکی هَم دَم است؛ زیرا محدودیت‌ها را از میان برداشته و در کوتاه‌ترین زمان ممکن تشخیص درست را با انجام تست سرطان سینه در منزل انجام می‌دهند. سرطان سینه یک بیمار شایع و رایج در بانوان است و اهمیت تشخیص به موقع این بیماری بسیار ضروری است.

خانم‌هایی که مبتلا به سرطان تخمدان هستند باید گوش به زنگ سرطان پستان باشند. هر چند که سرطان پستان در آقایان غیر ممکن نیست اما بانوانی که چاق هستند و سینه‌های پر از فیبر و بافت چربی دارند باید بیشتر مراقب باشند. تست سرطان پستان در منزل بهترین راهبرد برای انجام تشخیص‌های لازم است.

داشتن ضایعات پستانی و عادت ماهیانه‌های نامنظم به احتمال زیاد شما را در معرض خطر قرار خواهد داد. همچنین اگر فردی در برابر انواع اشعه‌های خطرناک (پرتو درمانی) قرار گرفته باشد و از داروهای خطرزا استفاده کرده باشد، بیشتر احتمال ابتلا به این بیماری را دارد.

تشخیص سرطان سینه در منزل یک خدمت ویژه بانوانی است که دچار بیماری های زمینه‌ای یا سن بالا هستند.

تست سرطان سینه

عوامل احتمال به سرطان پستان به صورت اختصار

    زن بودن

    سن بالا

    داشتن سابقه خانوادگی

    ژنتیک

    نامنظم بودن دوران عادت ماهیانه (زود هنگامی عادت ماهیانه و پایان دیر یائسگی)

    داشتن نوع دیگری از سرطان در بدن از جمله سرطان تخمدان

    در معرض اشعه‌های مضر بودن

    مصرف قرص‌هایی چون دی اتیل استیل بسترول

    استعمال مشروبات الکلی و دخانیات

استفاده از داروهای پیشگیری از بارداری

شیوه زندگی ناسالم

مصرف غذاهای مضر و ورزش نکردن

  تست سرطان پستان در منزل برای امنیت و آسایش بانوانی است که نگران سلامت خود بوده و از چگونگی اقدامات لازم تشخیص بی‌خبر هستند.

راه‌های پیشگیری از سرطان سینه

انجام تست سرطان سینه در منزل در مدت زمان منظم یکی از راه‌های جلوگیری از مبتلا شدن افراد در معرض خطر است. تشخیص سرطان پستان در منزل با دقت بالا و تشخیص‌های دقیق در کمال آرامش انجام می‌شود.

بیان این مطلب ضرورت دارد که بسیاری از عوامل ابتلا به سرطان سینه دست ما نیستند و ما هیچ اختیاری در تغییر آنها نداریم؛ مانند ژنتیک و سابقه خانوادگی. فقط تشخیص به موقع و انجام تست‌های پزشکی در منزل زودهنگام می‌تواند از عوامل مهم در پیشگیری و درمان به موقع باشد که خدمات تیم پزشکی هَم دَم با تست سرطان سینه در منزل شبانه‌ روزی در جهت اهمیت تشخیص زود هنگام این بیماری است.

بسیاری از عوامل ابتلا به این بیماری دست ما می‌باشد، از جمله اینکه شیوه سالم و درست زندگی را پیش بگیریم و از انجام اعمالی که ممکن است باعث ایجاد این بیماری شود جلوگیری کنیم؛ مثل ورزش کردن و استفاده از غذاهای سالم و… 

تست سرطان سینه در منزل

چه زمانی باید اقدام به گرفتن تست سرطان پستان بکنیم؟

مجموعه پزشکی هَم دَم این تاکید و پیشنهاد ویژه را به شما بخصوص بانوان عزیز دارد که منتظر عواقب احتمالی نباشید تا برای انواع غربالگری‌ها اقدام کنید. شما باید معمولا هر ماه یکبار به طور منظم تست سرطان پستان در منزل را انجام دهید و اگر حوصله شلوغی‌های بیرون از منزل را ندارید، تست سرطان سینه در خانه تمامی این امکانات تشخیصی را برای شما در خانه فراهم آورده است.

تست سرطان سینه در منزل، کمک بزرگی در کاهش آمار ابتلا به سرطان سینه می‌کند که ما به عوامل پر خطر احتمالی اشاره خواهیم کرد:

1)     ایجاد شدن برجستگی توده مانند در پستان

2)     ظاهر شدن علائم غیر عادی در زیر بغل

3)     تغییر رنگ پستان

4)     برآمدگی‌های پستان

5)     ضخامت پوست پستان

6)     دردهای مکرر در پستان

7)     تغییر حالت پستان و نوک پستان

8)     خارج شدن خون یا مواد دیگر از پستان

تشخیص سرطان سینه در خانه توسط مجموعه هَم دَم با تماس شما در صورت وجود این عوامل، انجام خواهد گرفت و این مجموعه در آرامش کامل تست سرطان پستان در منزل را برای شما انجام خواهند داد.

مزایا استفاده از تست سرطان سینه در منزل چیست؟

تست سرطان سینه در منزل، توسط مجموعه پزشکی هَم دَم برای شما در کم‌ترین زمان صورت می‌گیرد. بسیاری افراد به دلیل مشغله‌هایی که دارند برایشان سخت است که برای انجام منظم این تست‌های تشخیصی بالینی اقدام کنند.

تست سرطان پستان در منزل، موقعیت امن و آرامی ایجاد می‌کند که بانوان عزیز طبق آمار رسمی جهانی و تشخیص پزشک، ماهانه تست‌های لازم را انجام دهند. هر چند که یکی دیگر از مزایای تست سرطان سینه در خانه به طور مستمر و منظم، مستعد بودن شما را برای این بیماری تشخیص خواهد داد.

تشخیص سرطان پستان در منزل به شما کمک می‌کند که به سرعت برای درمان اقدام کرده و حتی این مجموعه به شما انجام کارهای ضروری را پیشنهاد داده و به پزشکان دارای بوردهای تخصصی در این زمینه معرفی‌تان می‌کنند. تست‌ها و روش‌های تشخیصی در منزل هزینه شما را بالا نبرده و با توجه به کارهای انجام گرفته، مناسب‌ترین قیمت‌ها را برای شما در نظر می‌گیرد.

مهم‌ترین و اصلی‌ترین ویژگی تست سرطان سینه در منزل این است که به شما امکان انجام تست‌ها و تشخیص‌های زود هنگام را داده و آمار این سرطان رایج و پر خطر را پایین می‌آورد.

تمامی هدف مجموعه پزشکی هَم دَم این بوده که همه خدمات ویژه در جهت تست سرطان سینه در منزل را انجام دهند تا کمک بزرگی برای همشهریان و هموطنان عزیز جهت پیشگیری از این بیماری طاقت فرسا باشد. با یک تماس ساده شما این تیم برای انجام تست سرطان سینه در منزل شبانه‌روزی اعزام خواهند شد؛ بنابراین دغدغه تست سرطان سینه را نداشته باشید.

تماس با ما