خدمات آزمایش و تست در محل

انجام انواع آزمایش ها و تست ها در منزل

با توجه به شیوع ویروس های جدید و عدم حضور افراد در جامعه انجام آزمایش و تست ها در منزل یکی از خدمات جدید آزمایشگاه هایی ( هم دم ) است، که بسیاری از محدودیت های افراد در مراجعه حضوری به آزمایشگاه ها کاهش می یابد. برای انجام آزمایش ها و تست ها در منزل ابتدا به صورت اینترنتی پذیرش انجام و سپس متخصص آزمایشگاه در محل زندگی یا کار افراد حضور و آزمایشات، خونگیری و نمونه برداری انجام می شود. مهم ترین مزیت انجام انواع آزمایش ها صرفه جویی در هزینه و وقت است.

 

آزمایش اسپرم در منزل

انواع خدمات تست های پزشکی در منزل

آزمایش تیروئید در منزل

icons8-drop-of-blood-96

آزمایش ادرار در منزل

آزمایش خون در منزل

تزریقات در منزل

آزمایش کرونا در منزل

آزمایش بارداری در منزل

نیاز به گرفتن آزمایش یا تست دارید؟ در خانه بمانید و فقط تماس بگیرید!

۰۲۱-۵۸۹۸۶۰۰۰

نحوه امجام آزمایش و تست ها در منزل

خدمات آزمایشگاهی و انجام انواع تست ها با بهترین امکانات

آزمایش و تست در منزل

جدیدترین خدمات آزمایشگاه های پزشکی انجام آزمایش و تست در منزل و محل کار توسط متخصصان نمونه برداری آزمایشگاه است. در این روش بیمار فرم مربوط به انجام آزمایش را پر و برای انجام آزمایش در منزل اقدامات لازم توسط پرسنل آزمایشگاه انجام می شود.

مزایا انجام آزمایش و تست در منزل

انجام آزمایش و تست در منزل مزایای زیادی به شرح ذیل دارد:

صرفه جویی در وقت

مهم ترین مزیت انجام آزمایش و نمونه گیری در منزل و محل کار صرفه جویی در وقت و هزینه است. در این حالت بیمار نیاز به مراجعه حضوری در آزمایشگاه، بیمارستان و کلینیک ندارد. همچنین با انجام آزمایش در منزل و محل کار به راحتی می توانید زمان بندی آزمایشات خود را تعیین کنید.

آزمایش در محل بهداشتی و تمیز

علاوه بر راحتی انجام آزمایشات در منزل بیمار کلیه آزمایشات و نمونه برداری را در محیطی سالم و بهداشتی انجام داده و ترس و نگرانی از حضور در محیط آزمایشگاه ندارد. همچنین عدم حضور در آزمایشگاه باعث جلوگیری از بیماری های عفونی، ویروسی و اپیدمی می شود. با توجه به شیوع ویروس کرونا و جلوگیری از خطرات احتمالی در بیماران خاص مانند بیماران ریوی، تنفسی و دیابتی انجام انواع آزمایشات در منزل بهترین انتخاب است.

آرامش در نمونه گیری

ایجاد آرامش در بیمار و جلوگیری از ترس و اضطراب در محیط آزمایشگاه یکی از مزایای انجام آزمایش و تست در منزل است و متخصص نمونه گیری با آرامش آزمایشات را انجام می دهد.
نتیجه تست و آزمایش در منزل چگونه ارائه می‌شود؟
بعد از اینکه متخصص نمونه گیری آزمایشگاه پزشکی در منزل یا محل کار حاضر شد تست ها و آزمایشات انجام می شود. نتیجه تست و آزمایش اینترنتی و آنلاین به صورت پستی برای بیمار فرستاده می شود و نیازی به مراجعه حضوری در آزمایشگاه برای دریافت نتیجه تست و آزمایش نیست.

آیا آزمایشات تحت پوشش بیمه انجام میشود؟

با استفاده از خدمات بیمه تامین اجتماعی، تکمیلی و پایه میتوان بخشی از هزینه های درمان و انجام آزمایشات و تست هایی مانند آزمایش خون در منزل، آزمایش کرونا در منزل، آزمایش اسپرم در منزل، آزمایش ادرار در منزل، آزمایش تیروئید در منزل، آزمایش بارداری در منزل، انواع خدمات تست های پزشکی در منزل، خدمات تزریقات در منزل ( خانم ها و آقایان )، خدمات ساکشن بیمار در منزل را پرداخت کرد. برای اینکه از خدمات بیمه ای در هنگام انجام آزمایشات و تست ها در منزل و محل کار استفاده کنید در فرم پذیرش نوع بیمه خود را ثبت کنید تا هزینه آزمایشات کسر و نیاز به مراجعه حضوری به شرکت بیمه نیست.

خدمات آزمایش خون در منزل شامل چه مواردی است؟

خدمات آزمایش و تست آزمایشگاه پزشکی در منزل و محل کار شامل موارد ذیل است:

آزمایش تست کرونا، تست آنتی بادی، PCR

نمونه گیری خون از کودک

انجام تست های دیابت، تیروئید، آنالیز و کشت ادرار، CBC

انجام تست های HBV,HCV,HIV ، RUBELLA G&M، CMV G&M در پکیج پایه

انجام چکاپ بارداری شامل تست پاپ اسمیر، غربالگری سه ماهه اول و دوم، HPV

چکاپ زنان مانند تست کم خونی، تیروئید، ویتامین دی، پتاسیم، بیلی روبین، نیتروژن، کراتینین، آنزیم کبدی

چکاپ آقایان مانند تست CBC، قند ناشتا، تیتر پروتئین فاز حاد، چربی، کراتینین، آلکالین، فسفاتاز، تیروکسین، کراتین فسفوکیناز است.

چکاپ سالمندان در منزل شامل پکیج تست و آزمایش پروستات، کلسیم، فسفر، آنزیم های کبدی، بیلی روبین، اوره و قند، کراتینین، اوریک اسید و تست CBC است.

انجام تست های تیروکسین، پروتئین توتال، پروستات، ویتامین ب 12، کراتین، فسفوکیناز، آنالیز ادرار و آلبومین خون

سخن پایانی

با توجه به شیوه ویروس کرونا و جلوگیری از انتقال بیماری های عفونی و ویروسی برای افراد به خصوص سالمندان، کودکان، زنان باردار و بیماران دیابتی، ریوی و تنفسی استفاده از خدمات انجام آزمایش و تست در منزل بهترین انتخاب است تا با صرف کمترین زمان و هزینه کلیه خدمات آزمایشگاهی انجام شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.