تست های پزشکی در منزل

خدمات پزشکی و درمانی در محل ( 24 ساعته )

خدمات درمانی و پزشکی در محل برای بیمارانی که به بستری شدن در بیمارستان احتیاج ندارند، یک ایده بسیار مناسب است که درمان در منزل را ممکن می‌سازد. همچنین برای بیمارانی که بیماری بلند مدت یا عارضه‌های شدید دارند، امکاناتی فراهم شده تا بتوانند در فضای منزل خود بهبود یابند. این خدمات می‌تواند شامل خدمات پزشکی در منزل، خدمات پرستاری در منزل و حتی ویزیت پزشک متخصص در منزل باشد.

پانسمان در منزل

فیزیوتراپی در منزل

اکو قلب و نوار قلب

icons8-neural-connections-96

نوار مغز در منزل

حجامت در منزل

انما یا تنقیه در منزل

سونوگرافی در منزل

بخیه در منزل

نصب اکسیژن در منزل

icons8-dying-100

صدور گواهی فوت

رادیولوژی

نصب NGT در منزل

خدمات درمان در منزل

چکاپ کامل در منزل

برای معاینه به دکتر احتیاج دارید؟ خواستار خدمات اورژانس شوید!

۰۲۱-۵۸۹۸۶۰۰۰

نحوه انجام خدمات درمانی و پزشکی در منزل

در چه شرایطی خدمات پزشکی در منزل نیاز است؟

قبل از هر چیز باید بگوییم که در دنیای کنونی و همچنین با توجه به شیوع گسترده بیماری کرونا، خدمات درمانی و پزشکی در منزل با پیشرفت قابل ملاحظه‌ای همراه بوده است. بنابراین بسیاری از افراد حتی زمانی که به بیماری خاصی ندارند به منظور انجام معاینات، بررسی علائم، روتین‌های پزشکی و حتی انجام آزمایشات پزشکی از خدمات پزشکی در منزل استفاده می‌کنند.

اما بسیاری از بیمارانی که مایل به بستری در بیمارستان نیستند یا به آن احتیاجی ندارند، می‌توانند پرستار یا پزشک در منزل را استخدام کنند. همچنین همه ما دیده‌ایم که برخی بیماران در شرایط بد بیماری هر روز مجبور می‌شوند به منظور دریافت خدمات پزشکی به نقاط مختلف شهر بروند و خودشان را در برابر ریسک کرونا قرار دهند؛ علاوه بر این مواردی مثل ترافیک، شلوغی مطب یا انتظار برای ویزیت پزشک ممکن است شرایط بیمار را وخیم‌تر کند. بنابراین مرکز هم‌دم امکان ارائه تمام خدمات پزشکی را منزل فراهم کرده و از رنج بیماران کاسته است.

تمام خدمات پرستاری، ویزیت پزشک عمومی و متخصص، فیزیوتراپی، کاردرمانی و گفتاردرمانی،‌ بینایی سنجی و … با خدمات درمان در منزل هم‌دم ممکن می‌شود.

فواید دریافت خدمات درمانی در منزل

اغلب فواید و مزایای دریافت خدمات درمانی و پزشکی برای همه مشخص است؛ فوایدی مثل خدمات 24 ساعته و در تمام طول سال یا دریافت خدمات در کمترین زمان ممکن مهم‌ترین فواید خدمات پزشک در منزل هستند. همچنین امکان دریافت مشاوره آنلاین رایگان برای برای تمام بیماران را می‌توان از موهبات این خدمات دانست. اما اگر تخصصی‌تر به خدمات درمانی و پزشکی در منزل بنگریم، مهم‌ترین فواید پزشک در منزل شامل:

کاهش خطر ابتلا به عفونت‌ها

با حضور پرسنل پزشکی در منزل، بیمار به مدت طولانی در بیمارستان یا کلینیک‌ها نمی‌ماند و از قرارگیری در معرض عفونت‌های بیمارستانی حفظ می‌شود.

قرارگیری راحت‌ترین محیط

محیط منزل بهترین مکان برای برقراری آسایش است و همانطور که همه می‌دانند هیچ جا منزل خودمان نمی‌شود. بنابراین بیماران می‌توانند از محیط شلوغ مطب‌ها و بیمارستان‌ها دور بمانند و حتی با بستگان خود ملاقات مداوم داشته باشند. این شرایط امکان بهبود سریع‌تر را برای بیمار فراهم می‌کند.

کاهش هزینه ها

 با استفاده از خدمات پزشکی در منزل هزینه‌های اضافی مثل بستری در بیمارستان، رفت و آمد و … حذف می‌شوند. بنابراین برخلاف تصور عموم، مراقبت از بیمار در منزل با کاهش هزینه‌ها همراه است.

بهبود سریع بیمار

از آنجایی که معمولاً در بیمارستان‌ها بیماران زیاد هستند، پرستاران نمی‌توانند به خوبی از فرد مراقبت کنند و خدمات باکیفیت ارائه کنند. اما با ارائه خدمات پزشکی در منزل پرستار هر فرد منحصر به فرد است و تمام نیازهای بیمار مورد توجه قرار می‌گیرد. همچنین به دلیل بیمار در فضای منزل، نیازهای روحی او نیز مورد توجه قرار می‌گیرد و سرعت بهبود بیماری افزایش می‌یابد.

خدمات پرشکی شبانه روزی

خدمات پزشکی در منزل شامل چه مواردی است؟

با استفاده از خدمات درمان در منزل می‌توان طیف وسیعی از بیماران را در بهترین شرایط درمان کرد. در پلتفرم هم‌دم خدمات متنوعی ارائه می‌شود که شامل:

·         خدمات نگهداری و مراقبت (مراقبت شبانه روزی)

·         اکو قلب در منزل

·         اسپیرومتری ریه در منزل

·         صدور گواهی فوت در منزل

·         نوار قلب در منزل

·         نوار مغز در منزل

·         تست خواب یا پلی سومنوگرام در منزل

·         بخیه در منزل

·         مراقبت از زخم و پانسمان در منزل

·         انما یا تنقیه در منزل

·         نصب NGT در منزل (لوله گذاری بینی معده‌ای)

·         حجامت در منزل

·         خدمات فیزیوتراپی در منزل

·         مدیریت و رفع درد

·         پیشگیری از عفونت و چرک

·         قرار دادن تجهیزات پزشکی مورد نیاز

همانطور که می‌بینید برای تمام بیماران خدمات موثر و کافی در نظر گرفته شده و احتیاجی به نگرانی شما نیست. توصیه ما این است که برای آشنایی بیشتر با خدمات درمانی و پزشکی در منزل، با کارشناسان پلتفرم هم‌دم ارتباط برقرار نموده و از مشاوره رایگان بهره ببرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.