اعزام پزشک عمومی به صورت ۲۴ ساعته، در تمامی هفت روز هفته از خدمات ویژه مجموعه پزشکی هَم دَم است. ساعت‌ کاری این مجموعه تخصصی برای ارسال پزشک عمومی در منزل در کل ساعات شبانه‌ روز بوده و به محض اینکه با این مجموعه تماس گرفته شود، اعزام دکتر عمومی به محل مورد نظر جهت اقدامات لازم، در کم‌ترین زمان ممکن صورت می‌گیرد. نیاز به پزشک عمومی از مقتضیات زندگی امروزی است که در نتیجه استرس‌ها و فشارهای روانی ایجاد می‌شود. پزشک اعزام شده به محل، باید تمامی خدمات تعریف شده در حوزه کاری خود را به بیماران ارائه دهد. معاینه‌ای که در منزل بیمار توسط پزشک عمومی انجام می‌شود به صورت دقیق و با جزئیات کامل است.

معاینه در منزل هیچ محدودیتی با معاینه در مطب ندارد، بلکه با دقت و توجه بیشتری انجام می‌شود. وظایفی که شامل ویزیت پزشک عمومی در منزل است، هیچ تفاوتی با نوع ویزیت کردن پزشک در مطبش ندارد. پزشک عمومی معاینات معمول را انجام داده و با توجه به آن دارو تجویز می‌کند. اگر احساس شد که نیاز به بررسی‌های تخصصی‌تر است، بیمار به متخصصان مربوط مجموعه هَم دَم معرفی خواهد شد.

ما در ادامه به خدمات اعزام پزشک به منزل خواهیم پرداخت، همچنین فوایدی که در نتیجه حضور پزشک در منزل شما، شامل حال بیماران می‌شود را بیان خواهیم کرد.

اعزام پزشک عمومی در منزل

فواید ویزیت پزشک عمومی در منزل

از فواید اعزام پزشک عمومی در منزل بیمار این است که بیمار با حال بد مجبور به جابجا شدن نیست. این موضوع خصوصا برای افرادی که در شهرهای بزرگ و پر ازدحام زندگی می‌کنند، قابل توجه است. اهمیت این موضوع به دلیل این است که حال بیماران قلبی و دارای فشارخون در شلوغی و هوای آلوده ممکن است وخیم‌تر شود.

در شرایط حاضر که بیماری کرونا شایع شده است، اعزام پزشک عمومی شبانه روزی در جهت رفاه حال همشهریان عزیز و اتباع خارجی از اهداف مجموعه هَم دَم است. پزشک عمومی که به محل فرستاده می‌شود، تمامی اقدامات اولیه و حیاتی را برای خوب شدن حال بیمار انجام می‌دهد.

ویزیت پزشک عمومی در محل، کمک به این است که بیمار در محیط امن و با آرامش تحت درمان قرار گیرد. طبق این روال تمام کارهایی که در بیمارستان‌ها و درمانگاه‌ها برای بیمار انجام خواهد شد، در منزل بیمار صورت می‌گیرد. هر چند که از بابت هزینه درمان، این شیوه درمانی بسیار مناسب و بهینه برای بیمار تمام می شود.

اعزام پزشک عمومی به منزل از فواید بسیاری برای بیمار برخوردار است. اگر نیاز به پزشک عمومی لازم شد حتما با مجموعه هَم دَم تماس حاصل فرمایید، تا از امکانات منحصر به فرد این مجموعه برخوردار شوید.

فایده اعزام پزشک عمومی در منزل شما این است که معاینات صورت گرفته، با جزئیات کامل انجام می‌شود. شاید حال یک بیمار در نیمه شب بد شود و شرایط انتقال آن وجود نداشته باشد، در این صورت از مهم‌ترین ویژگی‌های اعزام پزشک عمومی شبانه روزی بدون محدودیت زمانی است.

بسیاری از افراد دارای کهولت سن قادر به جابجایی نیستند، اعزام دکتر عمومی در محل، در هر ساعتی از شبانه‌ روز خدمت بزرگی از سمت مجموعه هَم دَم به آن‌ها است.

پزشک عمومی در محل

خدمات پزشک عمومی در منزل شامل چه مواردی است؟

اقدامات پزشک عمومی در منزل

خدمات مهم و ارزشمندی با اعزام پزشک عمومی در مجموعه هَم دَم انجام می‌شودکه بسیار ویژه و کاربردی است. ما به طور اجمالی و مختصر این موارد را برای شما بیان خواهیم کرد.

خدماتی که بیان کردیم فقط معدودی از وظایف مهم این مجموعه است. اعزام پزشک عمومی شبانه روزی از مهم‌ترین خدمات این مجموعه است تا تمامی نگرانی‌های ممکن برای انتقال بیمار به بیمارستان و مراکز درمانی در شرایط فعلی برطرف شود.

تماس با ما