پزشک متخصص در محل

پزشک متخصص در محل، خانواده پزشکی و مراقبتی هم‌دم تمام این امکان را فراهم کرده که شما بتوانید هر متخصصی را که درخواست دارید مثل: پزشک متخصص قلب در محل و یا پزشک اطفال را در خانه خود داشته باشید کافیست که با راه های ارتباطی با ما در تماس باشید.

ویزیت پزشک متخصص در محل

حتماً برایتان پیش آمده است که خودتان یا یکی از اعضای خانواده دچار کسالت و بیماری شده و قادر به مراجعه به کلینیک درمانی نباشید. اگر جزء افرادی هستید که بار ها در شرایط مشابه قرار گرفته‌اید باید بگوییم که استفاده از خدمات پزشک متخصص در محل می‌ تواند راهکار مناسبی برای شما باشد.

ما در این مقاله برایتان به معرفی وب‌سایت همدم و خدمات پزشک در محل خواهیم پرداخت و همچنین درباره شیوه درخواست دکتر در محل به صورت شبانه روزی خواهیم گفت. اگر از پدر و مادر پیر خود مراقبت می‌ کنید که امکان مراجعه به پزشک را ندارند با استفاده از ویزیت پزشک در منزل نگران رویه درمان آن‌ ها نخواهید بود.

انواع متخصص ها در هم‌دم

ارسال پزشک مختصص در منزل

هر نوع پزشک متخصصی که شما لازم دارید را در کمترین زمان در محل کار یا خانه خود داشته باشید

مزایای ویزیت متخصص در محل

درخواست پزشک و متخصص در محل دارای مزایای متعددی است که در این زمینه می‌ توانیم به موارد زیر اشاره داشته باشیم. این موارد عبارت‌اند از:

    فرقی نمی‌ کند در چه ساعتی از شبانه روز برای درخواست ویزیت پزشک در منزل و متخصص در محل از طریق همدم اقدام می‌ کنید.

    پزشکان و افراد متخصص در زمینه پزشکی و پرستاری همواره آماده ارائه خدمات درمانی به بیماران و سالمندان هستند.

    با توجه به شیوع بیماری کرونا مراجعه به مراکز درمانی و بیمارستان بسیار پر ریسک و خطرناک بوده و بهتر است که توسط متخصص در محل ویزیت شوید.

    به واسطه استفاده از خدمات درمانی پزشک در محل دیگر لازم نیست که ساعت‌‌ های طولانی در ترافیک به سر ببرید. پزشکان متخصص در اسرع وقت به محل مورد نظر شما جهت ویزیت در منزل اعزام می شوند‌.

    هزینه و تعرفه متخصص در محل کاملاً مقرون به صرفه است.

      اگر قادر به همراهی خانواده و شخص بیمار به پزشک نبودید می‌ توانید به کمک خدمات پزشک در محل روند درمان شخص بیمار را از طریق پزشکان متخصص همدم دنبال نمایید.

معرفی خدمات متخصص در محل

اگر دچار بیماری شده‌اید و یا افراد بیمار در منزل خود دارید می‌توانید از ویزیت پزشک در منزل به واسطه همدم بهره مند شده و از خدمات زیر استفاده نمایید. این خدمات عبارت اند از:

        معاینه و تشخیص بیماری توسط پزشک در محل

        اعزام پرستار برای مراقبت های ویژه در محل بیمار

        ارائه مشاوره درمانی و ویزیت در منزل

        تزریقات

        پانسمان در منزل

        مراقبت های روزانه بهداشتی

        سنجش فشار خون بیمار در منزل

        گذاشتن سوند ادرار و تعویض سوند ادرار

        تزریق و تجویز دارو

        مراقبت از سالمندان و کودکان

        فیزیوتراپی و گفتار درمانی

        تست کرونا در منزل

        ویزیت پزشک متخصص در منزل و سایر خدمات دیگر

بررسی هزینه متخصص در محل

توجه داشته باشید که هزینه متخصص در محل به عوامل متعددی بستگی دارد. مثلاً نوع تخصص پزشک برای ویزیت پزشک در منزل تاثیر بسزایی در هزینه متخصص در عمل دارد.

برخی از افراد بیمار ضمن معاینه و درمان بیماری لازم و ضروری است که مداوم تحت درمان باشند. مسلماً هزینه ویزیت این افراد به مراتب بیشتر از دکتر در محل به منظور ویزیت ساده است.

اگر همدم انتخاب شما برای دریافت خدمات متخصص در عمل و ویزیت توسط پزشک متخصص است، باید بگوییم که از بابت هزینه جای نگرانی نخواهید داشت. کلیه تعرفه ها و هزینه های درمانی پزشکان متخصص مجموعه همدم مقرون به صرفه  منصفانه است.

مناطق تحت پوشش همدم

فرقی نمی کند که در کجای تهران ساکن هستید و نیازمند خدمات درمانی و مراقبتی از سالمندان و افراد بیمار هستید. به واسطه همدم می توانید در سریع ترین زمان ممکن از متخصص در محل خدمات پزشکی و درمانی دریافت کنید.

لازم به ذکر است که برای انتخاب پزشک متخصص در محل هیچ گونه محدودیتی در زمینه ایام هفته و شبامه روز نداشته و در هر ساعت از شبانه روز می توانید به وبسایت همدم مراجعه کنید.

جمع بندی و سخن پایانی

در این مقاله از وبسایت همدم برای عزیزانی که نیازمند مراقبت و معاینه پزشک در محل هستند درباره خدمات متخصص در محل گفتیم. کلیه خدماتی که برایتان نام بردیم توسط متخصصین و افراد ماهر در همدم قابل ارائه هستند.

اگر بیماران شما نیازمند مراقبت پرستاران حرفه ای و متخصص هستند بت سایت همدم دیگر نگران مهارت و توانایی پزشک و متخصص نخواهید بود. امیدواریم که مطالعه این مطالب برایتان مفید بوده باشد و هواره تندرست و به دور از بیماری ها باشید. 

نعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.